Про нас

Громадська організація «TAPS-Україна» створена у 2018 році. У 2019 році «TAPS-Україна», TAPS International та Дніпровська міська рада підписали тристоронню декларацію про наміри, яка передбачає спільне бачення розвитку та взаємної підтримки родин загиблих Героїв України. За час свого існування ГО “TAPS-Україна” вже провела сотні заходів з метою психологічної підтримки родин, які переживають втрату близьких на війні. 24 лютого 2022 року - день, коли ми розширили діяльність організації. У зв'язку з повномасштабним нападом російської федерації на територію України, керівництво ГО “TAPS-Україна” зібрало охочих вплинути на гуманітарну ситуацію країни та об'єднати їх в межах Координаційного штабу волонтерів Дніпра.

Координаційний штаб волонтерів Дніпра став ще одним напрямком діяльності. Сьогодні - це об'єднання сотень небайдужих містян які, застосувавши профільні професії та навчаючись нового, створили найбільшу волонтерську організацію в області.

Мета ГО “TAPS-Україна” - психологічна та соціальна підтримка сімей загиблих Героїв України, забезпечення медичних, гуманітарних та військових потреб ЗСУ, ТРО, НГУ, СБУ та Національній поліції, розселення та турбота про тимчасово переміщених осіб з територій Харківської, Донецької, Луганською та Київських областей, забезпечення усім необхідним поранених військових в місцевих шпиталях та лікарнях, що знаходиться у прифронтових областях. Ми налагодили співробітництво з численними представниками малого та середнього бізнесу, торговельними марками, комерційними організаціями для забезпечення гуманітарних потреб міста.

ЗАПРОШУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ НАШОГО ФІЛЬМУ

БОРОТЬБА ЗА СВОБОДУ: TAPS Ukraine

Що таке військова втрата? Як жити далі мамі або дружині, брату, сестрі або дитині, коли хтось із найближчих більше не вийшов на зв’язок? І більше не вийде. Бо є офіційні дані про їхню загибель. І навіть після свідоцтва про смерть рідні вірять, що він або вона ще повернуться. Як вийти з відчаю, темного, як ніч, і холодного, як ранок зими? Що може бути світлом у такому разі?

Ми спробували ввести глядачів у світ війни в Україні через документальні кадри широкомасштабного вторгнення росії в Україну після 24 лютого 2022 з різних джерел і з власної хроніки.

Постановочні кадри - це колективнй образ жінки-України, яка опинилася на межі відчаю після смерті близької людини на війні і яка, попри все, починає жити знову…

Наша стрічка не тільки про боротьбу за Свободу України; вона розповідає про боротьбу людини за свою власну свободу, попри горе й відчай через військову втрату. Саме боротьба дозволить згодом знову відчувати смак життя повною мірою - але з пам'яттю про найдорожчу людину.

БОРОТЬБА ЗА СВОБОДУ. ТАПС-УКРАЇНА - це також екскурс у шлях громадської організації «Тапс-Україна» та її учасників і учасниць із 2018 року, яка підтримує родини загиблих Героїв України, що зазнали втрати ще після 2014 року. Адже саме в 2014-му почалася російська агресія, що спочатку спричинила окупацію півострова Крим, а далі - багатьох міст у Луганській і Донецькій областях.

Катерина Чижик, одна з учасниць громадської організації, надихнула команду нашого продакшну ідеєю, а TAPS-Ukraine підтримав. Кожна наша героїня знайшла в собі сили й розповіла власну історію.

Про TAPS-Ukraine:

Гасло «Любити, жити, пам’ятати…» червоною стрічкою проходить крізь усі долі українців, які долучилися до роботи організації «Тапс-Україна», що стала філією TAPS International (американська організація, яка підтримує родини загиблих військових у всьому світі), а також - Tragedy Assistance Program for Survivors (TAPS), яка турбується про нас.

Про OKO production:

Дніпровський відеопродакшн, який відчайдушно бореться за якісний художній та документальний контент своєю діяльністю. Ми - команда професіоналів, які мають досвід у організацї заходів, відео- та фотозйомках, написанні статей та сценаріїв, а також - у військовому волонтерстві, яке вилилось у створення потужного медіа-центру Координаційного Штабу волонтерів Дніпра 24 лютого 2022 року. Ми плануємо й далі знімати хроніки про військових та волонтерів на війні, яка точно приведе нас до Перемоги України.

TAPS USA

Бонні Керролл створила об'єднання TAPS (Tragedy Assistance Program for Survivors) у 1994 році після того, як її чоловік, генерал Том Керролл загинув у авіакатастрофі на Алясці.

Мета організації - піклування та психологічна підтримка родин тих, хто загинув під час проходження військової служби. Сьогодні вона об’єднує понад 70 000 членів родин загиблих військових США, унікальну спільноту людей, які втратили близьких на війні та волонтерські організації у 24 країнах світу.

Головний офіс TAPS Україна знаходиться в м. Дніпро та об’єднує родини загиблих героїв, волонтерів та спонсорів зі всієї країни, які розділяють місію організації. Це партнерство надає можливість готувати спеціалістів, які допоможуть пережити горе втрати близьких і коханих. Це крок до об‘єднання родин, які пережили трагедію і мають у собі сили допомогти ближнім!

“Нашою метою в TAPS International є створення та розвиток міжнародної мережі підтримки. Горе є універсальним, наша організація має можливість допомогти уцілілим сім'ям створити стабільні суспільства, продовжуючи тим самим місію, за яку помер їх коханий”, Бонні Керролл

Напрямки роботи

Психологічна допомога

Як отримати допомогу?

Платформа психологічної допомоги «Розкажи мені». Для отримання безкоштовної конфіденційної допомоги необхідно залишити заявку на сайті https://tellme.com.ua

Детальніше

Потреби ЗСУ, ТрО, НГУ, СБУ та Національній поліції

Ми об'єднуємо зусилля задля забезпечення медичних, гуманітарних та військових потреб ЗСУ, ТРО, НГУ, СБУ та Національній поліції

Як допомогти або отримати допомогу?
Детальніше

Переселенці

Надаємо тимчасовий прихисток, їжу та одяг для переселенців з міст та селищ України, де відбуваються активні військові дії.

Детальніше

Харчування

Забезпечуємо гарячим харчуванням, дитячим харчуванням, видаємо сухпайки разом з кафе, ресторанами, виробниками та постачальниками міста Дніпра.

Детальніше

Медицина

Забезпечуємо ліками та координуємо лікарів-волонтерів.

Як допомогти або отримати допомогу?
Детальніше

Пункти прийому допомоги

Приймаємо одяг, ковдри, медикаменти та харчові продукти з тривалим терміном зберігання: каші швидкого приготування, крупи, сухе м'ясо,

Детальніше

Виробництво

Залучаємо до співпраці швейні виробництва, металургійні виробництва, автопарки, сервіси виготовлення питної води тощо.

Як допомогти?
Детальніше

Волонтерство

Приймаємо допомогу від мотивованих волонтерів чоловічої сили, швачок, лікарів, водіїв, кухарів та всіх небайдужих громадян.

Детальніше

Логістика

Доставляємо гуманітарну допомогу — запрошуємо до наших лав водіїв з власним авто. Якщо у вас є можливість допомагати

Детальніше
Shape
Shape
Shape
Shape

Наша команда

Керівництво

Team

Тетяна Хорольська

Голова правління громадської організації TAPS-Україна

В організації Тетяна займає дуже активну позицію, і попри важку втрату чоловіка на війні, ці роки виховувала двох дітей, а згодом знайшла свій шлях для розвитку в допомозі таким самим мамам і дружинам, організовуючи дозвілля і навчання дітей загиблих Героїв України.

Як волонтерка в 2014-2015 також приймала участь у організації і супроводі поранених побратимів чоловіка, які повернулися живими.

Щодо роботи з дітьми - вона вміє за потреби бути і серйозною і веселою, раціональною і турботливою, з нею можна на «ти», не спати всю ніч у дорозі, сміятись і розповідати життєві історії. Вона неперевершений логіст дитячих мандрівок, в яких діти завжди веселі, ситі й здорові. Всі поїздки продумані до дрібниць завдяки її професійним якостям.

Саме так розпочинався громадський шлях Тетяни у «ТАПС-Україна».

Після візиту в організацію “TAPS International” в Вашингтоні мріє запустити проект «Ментор, як подвійна реабілітація ветеранів та дітей загиблих побратимів»

Протягом 2018-2020 років вивчає досвід цього напрямку та разом з командою однодумців налагоджує міжнародні контакти і шукає ресурси для старту масштабної програми в Україні з центральним осередком у Дніпрі.

Тетяна завжди відкрита до співпраці і готова до нових зустрічей і активної роботи з метою покращити життя тих, хто постраждав через війну.

Team

Олена Шилова

Психологиня TAPS-Україна і дружина загиблого захисника України.

Має дуже активну життєву позицію і оптимізм, який разом з енергійністю поєднує у своїй роботі. В організації переважно працює з дружинами, надаючи їм не просто поради, а мотиваційні поштовхи до змін.

Завдяки своїм навичкам коуч- та бізнес-тренера і хорошій інтуїції може виявити, до якого виду діяльності схильна людина, яка пережила втрату, і може запропонувати новий погляд на життєві проблеми та їх вирішення.

Її особисті переживання навчили нас всіх знаходити вихід з будь-яких ситуацій, зрозуміти, що звертатись за допомогою це вже крок до нового етапу розуміння себе, що ми маємо жити з пам‘ятю про наших Героїв, продовжуючи любити.

Олена є позитивним двигунчиком і емоцією в TAPS-Україна. Вона ураган втілення ідей і заряджає членів TAPS на позитивні зміни.

Team

Любов Польова

Заступниця голови правління TAPS-Україна

Мати загиблого на Сході України захисника, яка згодом втратила й другого сина, яка змогла пережити втрату синів, а пройшовши власний шлях реабілітації, тепер об’єднує навколо себе матерів, з якими ділиться досвідом та підтримує їх у пошуку внутрішніх ресурсів для нормального та повноцінного життя.

Завдяки її словам та соціальній активності, мами, які звертаються до нас, знаходять собі якісну психологічну підтримку та беруть участь у різноманітних заходах.

Адже, на її думку, найкраще зрозуміти маму зможе тільки така ж сама мама.

Любов Дмитрівна має активну життєву позицію, добра і чуттєва людина, з якою цікаво розмовляти та подорожувати.

Team

Світлана Губа

Заступниця голови правління TAPS-Україна

Світлана після втрати чоловіка виховує сина. Вона пройшла досить важкий шлях реабілітації від втрати.

Світлана працює у лікарні. Є досить емоційною людиною, яка заражає оточуючих на посмішки.

Після свого знайомства з сотнями родичів загиблих захисників на різних заходах, почала увіковічувати пам'ять про тих, хто не вернувся з війни у вигляді сторінки на facebook під назвою Memory TAPS (Життя, обірване війною), яку наповнює історіями та фото з життя українських бійців.

Після візиту в США в штаб-квартиру TAPS International головним пріорітетом для себе бачить підтримку родичів, зберігаючи у історії України крихку пам'ять про Героїв.

Головний слоган: Людина жива, доки про неї пам’ятають.

Члени родин

Team

Лілія Кравець

Членкиня TAPS-Україна

Керівниця гуманітарних проектів, сестра загиблого захисника України, яка з 2014 року займалася волонтерством з метою допомоги військовим та ветеранам України.

Працювала у добровольчому підрозділі та виконувала багато важкої і важливої соціальної роботи. Тема взаємодії з родинами загиблих з`явилася в її житті під час підготовки заходів до роковин Іловайської трагедії, коли вона побачила, що її підтримка і ставлення змінюють у кращий бік стан родичів.

У TAPS-Ukraine виконує завдання проектного менеджера організації і завжди з великим ентузіазмом береться за винахід та розвиток різних напрямків роботи з родинам загиблих: від благодійних акцій та розваг - до організації тренінгів та спеціалізованих заходів.

Стала однією з ідейних засновниць Форуму родин загиблих «Маленькими кроками – один до одного», який відбувся у Дніпрі у вересні 2020 року.

Якщо у вас є ідеї, Лілія завжди прийде на допомогу в реалізації навіть самих нереальних проектів.

Team

Марина Шахник

Волонтерка

Марина жінка з золотими руками, яка перетворює буденні події та речі на красу, яка приємна на дотик.

На війні втратила чоловіка, який до страшних подій був дуже успішним в професії і надійною опорою для родини. Втім, Марина не втратила віру в життя, а все, що вміє і робить, дарує оточуючим, ділиться досвідом та завжди вигадує нові види діяльності: від печворку до шиття речей. Виховала доньку, яка вже зараз студентка.

Разом з засновницями та волонтерками TAPS відвідала Америку, набравшись досвіду, ще ретельніше почала вчити англійську мову, щоб допомагати тут в Україні тим, хто хоче почати нове життя після втрат близьких.

З початку карантину брала участь у забезпеченні масками власного пошиву родин загиблих Героїв та активно допомагала зі збором гуманітарної допомоги. Якщо ви захочете навчитися новим навичкам або навіть створити власними руками щось нове, Марина з радістю вам розкаже і покаже, що творчість має стати однією з основ адаптації та власної реалізації в житті.

Марина має прекрасне почуття гумору і відкриту душу, тому якщо у вас є бажання ділитися емоціями і вчитися, вам обов‘язково варто познайомитися з Мариною Шахник.

Психологи

Team

Ілларіонова Ольга

Магістр психології, психотерапевт, викладач

15 років науково-педагогічної та громадської діяльності в вищих навчальних закладах м. Дніпра (ДНУ. ДУЕП, ДАНО).

25 років професійної діяльності в царині практичної психолгії.

Психотерапевт (груп-аналітична психотерапія), член Української спілки психотерапевтів.

Автор наукових, науково-популярних та навчальних публікацій. Наукові інтереси: вікова та соціальна психологія, психологія травми (військова травма), психологічна допомога при втраті, психотерапія.

Досвід у царині практичної допомоги постраждалим від воєнного конфлікту.

З квітня 2014 член ДКПС (Дніпропетровська кризова психологічна служба, Громадська організація «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій» ), де працювала, як волонтер та в міжнародних проектах, з усіма категоріями постраждалого від воєнного конфлікту населення: військовими (куратор ДКПС у військовому госпіталі). ветеранами та членами їх сімей, сім`ями загиблих Героїв АТО (проекти та індивідуальна підтримка), членами родин ВПО, волонтерами.

2016 – 2018 рік працювала в Громадській організації ФОРПОСТ, як психолог та психотерапевт. Основний контингент –військові, ветерани та їх сімї, ВПО, сімї загиблих.

Як викладач, проводила просвітницьку та навчальну діяльність для всіх, хто потребував знань з психологічного супроводу постраждалих (волонтери, соціальні та медичні трацівники, тощо).

В 2018-19 рр. пройшла навчання та була сертифікована як Тренер 8-крокової програми по роботі з втратою для дорослих, дітей та підлітків Центру по роботі з втратою університеської лікарні Акерсхус (SFSS), Норвегія.

За час волонтерської діяльності пройшла декілька навчальних проектів по роботі з травмою, має Подяки від різних організацій за вклад у подолання наслідків воєнного конфлікту.

Наразі є самозайнята особа, приватний психолог, психотерапевт.

Team

Олег Чабаненко

Психолог TAPS-Україна

Олег незамінна людина під час нарад, які потребують генерування нових ідей.

З 2014 року працює з родинами загиблих, допомагаючи їм знайти нові можливості жити далі.

Був ініціатором створення «Родинного кола», яке трансформувалося у громадську організацію і об’єднало родини на тому етапі. З моменту реєстрації є волонтером TAPS-Україна.

Був ініціатором багатьох заходів і напрямків спільного досугу: забіги, спільні перегляди фільмів, пікники і каякінг, риболовля, а також індивідуальні зустрічі.

Працює з чоловіками і батьками, надаючи свої поради. Через свої захоплення туризмом, вважає, що одним з найкращих видів реабілітації та перезавантаження нервової системи є подорожі та активний відпочинок на свіжому повітрі, які він вміє чудово організувати, продумуючи все до деталей.

Волонтери

Team

Юлія Дмитрова

Радник з міжнародних зв'язків та налагодження координації отримання міжнародних гуманітарних вантажів

Ідейна натхненниця TAPS-Україна.

Чудово поєднує роль ефективної заступниці керівника департаменту соціальної політики в Міській раді і непосидючої та відданої своїй справі волонтерки нашої організації. Саме завдяки її запалу і бажанню об’єднати родини в Дніпрі, вона заразила цією ідеєю всіх, хто сьогодні є в цій організації. Для неї не існує неможливого, вона спроможна допомагати навіть тим, хто не може оцінити її людські вчинки сьогодні.

Вона вміє всіх зібрати, мотивувати, а потім завантажити півавто волонтерською допомогою і почати розвозити людям в період військових дій або карантину.

Дуже часто її найфантастичніші ідеї стають яскравими наживо, бо вона вміє побачити в команді однодумців роль і місію для кожного. На питання «як мама трьох дітей встигає все?», вона посміхається і каже: «я це люблю». Одна з активних ініціаторок форуму родин загиблих захисників України та життєдіяльності організації в цілому.

Team

Катерина Чижик

Волонтерка TAPS-Україна

Катерина мама дорослої доньки та дружина захисника України, яка вдало поєднує креативний підхід до робочих процесів з мистецтвом систематизації та планування.

До роботи в організації шість років була активним волонтером добровольчого підрозділу, брала участь у зборах гуманітарної допомоги для ТПО (тимчасово переміщених осіб), допомагала сотням ветеранів та родинам загиблих у ідентифікації та похованні, а також - у оформленні соціальних допомог та пошуках житла. Стала однією з головних організаторок туристичних та навчальних поїздок для дітей загиблих захисників у Польшу, Литву, Карпати та на морські курорти України. Завдяки своїм професійним якостям, адже Катерина за освітою економіст і юрист, і яскравому характеру, вміє дуже швидко вмовити всю команду однодумців на створення проекту, який стане не тільки корисним, але і цікавим. Одна з ідейних засновниць Форуму родин загиблих «Маленькими кроками – один до одного».

Після робочої поїздки у Вашингтон до центральної штаб-квартири TAPS-Ukrainе прийняла рішення про те, що тема менторства є наріжною для її подальшого розвитку як професіонала, а тому разом з іншими учасниками організації, зараз веде активну роботу в цьому напрямку, щоб покращити життя українським ветеранам та родинам загиблих внаслідок війни.

Team

Ніна Єлоєва

Волонтерка TAPS-Україна

Ніна лікар та мати двох синів, має трьох онуків, яка почала свою волонтерську діяльність ще з часів Революції Гідності.

Одним з пріорітетів для неї є допомога військовим, виховання українських дітей та молоді, сприяння нормальному життю тимчасово переміщеним особам (гуманітарна/медична допомога).

В організації ключове завдання – це планування зустрічей та розселень родин під час приїзду в Дніпро, робота з дітьми – патріотичне виховання.

Завдяки своєму доброму характеру завжди знаходить підхід до будь-якої людини і здатна в короткі терміни знайти потрібного фахівця – чи то юрист, чи то лікар, чи то представник держслужби, які допоможуть родині, яка опинился в скруті через трагічні події у житті внаслідок війни.

Про Ніну можна розповідати годинами але краще з нею познайомитися і потоваришувати. Її людські якості та щире бажання допомогти тим, хто має в цьому потребу, характеризують її більше ніж розповіді про неї.

Team

Наталія Горошко

Волонтерка TAPS-Україна

Наталія викладачка НТУ Дніпровська політехніка (Національний Гірничий Університет), волонтерка та соціальна співробітниця.

Після втрати близької людини у Іловайську відразу почала допомагати добровольцям та військовим, разом з братом збирала продукти та речі на фронт.

Згодом стала волонтером Центру пошуку полонених, а також – пройшла кілька навчальних курсів різних тренерів з психологічної реабілітації для роботи з військовими.

Завдяки своїй основній роботі чудово володіє багатьма програмами, які дозволяють створювати і систематизувати великі об’єми інформації щодо родин, фахівців та партнерів нашої організації.

Має викладацький характер, а тому легко ставить завдання і вважає, що результат завжди буде якісним, якщо спланувати його по етапам.

Наталія дуже щира людина, яка цінує справедливість, чесність, порядність і вміє працювати у команді, бере на себе відповідальність, чим об‘єднує людей в організації. Їй можна довірити будь яку справу.

Team

Павло Закіпний

Волонтер TAPS-Україна

Павло - людина-двигун. З 2014 року він займається волонтерством і намагається не відмовляти жодній людині, він дотичний до волонтерства і доброї волі допомоги на Cході.

За всі 8 років війни майже щомісяця відвідує військові підрозділи, відвозячи гуманітарну допомогу, а також – разом з військовим капеланом Дмитром Поворотним, влаштовує культурні події у вигляді концертів та вистав як захисникам, так і дітям прифронтових міст.

Його головний слоган: Хто, якщо не я. В нашій організації робить все, що в його силах: від перевезення гуманітарки або меблів, до зустрічі родин на вокзалі та розвезенні індивідуальних засобів захисту на початку карантину.

Людина безвідмовна і харизматична.

Павло є дуже добрим і уважним. Важко знайти підрозділ, де не знали б Павла з його кіпішною ініціативою.

Якщо є неможливі задачі - потрібно кликати Павла, він зможе...

Team

Катерина Леонова

Менеджерка з комунікацій

Катерина до Революції Гідності та початку війни на Сході працювала у сфері організації культурних та мистецьких заходів.

Небайдужа людина...- так вона відповідає на питання про свою професію.

Свої творчі погляди та нестандартні підходи змогла втілити і в роботі волонтера та прессекретаря добровольчого підрозділу "Дніпро-1".

Впродовж війни робила концерти на фронті для учасників бойових дій і досі продовжує допомагати тим, хто захищає країну.

Після перших втрат своїх близьких друзів у Іловайську, спілкування з дружинами і родинами загиблих, після активної участі у реабілітації та лікуванні бійців, змінила вектор діяльності, поєднуючи роль піарниці та соціальної працівниці, яка допомагає учасникам бойових дій та їх родинам швидше знаходити допомогу або отримувати відповіді на свої запити у юридичній або медичній сферах.

На питання "Навіщо ти цим займаєшся, тобі що, своєї біди мало?" завжди відповідає "люди, які разом переживають спільний біль, здатні зрозуміти одне одного і стати міцною підтримкою".

Катерина є безмежно людяною особою, а тому ніколи не може пройти мимо чужого болю. Якщо вам потрібно знайти себе, то через її творчість ви зможете спробувати щось нехарактерне в повсякденному житті і подивитися на одні й ті самі ситуації під іншим кутом.

В TAPS-Україна відповідає за публічність і відкритість організації, креативність і творчість.

NFT колекції

Шановні жителі планети Земля!

Ми, український народ, на даний момент боремося за свою незалежність та право жити як нація. Ця війна з агресором на нашій землі почалася 8 років тому. Весь цей час наш благодійний фонд «ТАПС» вів активну діяльність допомоги родинам загиблих героїв військовослужбовців української армії. З 24 лютого 2022 року, з перших часів повномасштабної війни, фонд та створений на його основі Координаційний штаб волонтерів Дніпра зайнявся забезпеченням армії, поранених та наших громадян, змушених покинути свої домівки в зоні проведення бойових дій.

Руйнування наших міст, селищ, смерть цивільних людей і дітей мають дуже великий масштаб. Це дуже страшна та руйнуюча все на своєму шляху війна.

Наш фонд 24 години на добу робить все можливе і неможливе для допомоги нашому народу перемогти в цій війні, але нам постійно потрібна фінансова благодійна допомога для закупівлі всього необхідного.

Ми звертаємося до вас за допомогою. Люди, допоможіть нашому проекту зібрати кошти від продажу NFT-колекцій, в створенні яких приймали участь українські діти, фотограф-парамедик Євген Титаренко, воюючий в цю мить в складі Збройних Сил України та фотограф-волонтер Давид Дубницький. Всі виручені кошти підуть на закупівлю всього необхідного нашій українській армії, допомогу дітям та переселенцям.

Ми вдячні кожному, хто приймає участь в нашій загальній справі, - захисті нашої Батьківщини та Українського народу.

Ми обов’язково переможемо! Слава Україні!

Якщо ви хочете познайомитися з колекцією та підтримати Україну – переходьте на OpenSea

nft collection image
Колекція: “The war through the eyes of Ukrainian children”
nft collection image
Колекція: “Battle front Ukraine”

Останні новини

Якщо вас цікавлять майбутні заходи, запрошуємо Вас до розділу Новини, де з'являтимуться всі анонси та запрошення на нові зустрічі.

News
01/21/2023

Вже 7 днів всі державні служби, ДСНС, поліція, медики та волонтери 24/7 вирішують нагальні питання та закривають гострі потреби постраждалих внаслідо…

Детальніше
News
01/17/2023

14 січня 2023 року - переломний день в історії тихого спального району Дніпра. День, в який російська крилата ракета Х-22 безжально забрала життя дес…

Детальніше
News
10/19/2022

Дніпро – форпост допомоги захисникам і переселенцям! Благодійний фонд «ТАПС» – одна з найпотужніших доброчинних організаці…

Детальніше